Canlı Radyo Dinle

SHOW RADYO

Show Radyo
  1. SHOW RADYO Türkçe / Pop
10/10

Türkiye’nin en eski ve köklü radyo kuruluşlarından bir tanesi olan Show Radyo 1999 yılında yayın hayatına başlamıştır. İstanbul merkezli olarak kurulan ve ulusal çapta yayın yapmaya başlayan radyo istasyonuna 89.8 FM frekansından erişim sağlanabilmektedir.

Çoğunluklu olarak pop müzik yayını yapan Show Radyo; haber, spor yorumu ve magazin yorumu gibi farklı konseptlerde programlar da bulundurmaktadır. Müzik dilinin Türkçe olduğu radyoda yabancı dillerdeki şarkılar pek tercih edilmemektedir. Show Radyo dinlemek isteyen kişiler sitemizde yer alan Show Radyo bölümünden radyo istasyonunun canlı yayınlarına erişebilir ve canlı yayını sanki radyodan takip ediyormuş gibi anlık olarak takip edebilirler.

Türkiye’nin Show Radyosu

Kurulduğu günlerde sloganı “Türk Popunun Lideri” olan Show Radyo’nun yeni sloganı “Türkiye’nin Show Radyosu” haline gelmiştir. Slogan değişimiyle misyon değişimi de gerçekleştiren radyo şirketi, sadece Türkçe Pop konusunda lider olmak istememektedir. Show Radyo’nun yeni misyonu tüm ülke vatandaşları tarafından en fazla dinlenilen radyo şirketi olmaktır.

Türkiye’nin dört bir yanında kesintisiz yayın hizmeti veren radyo şirketi, Show Radyo canlı dinlemek isteyen kişiler için internetten de yayın yapmaktadır. Mobil dinle seçeneğiyle sadece bilgisayardan değil cep telefonlarından da dinlenilebilir haldedir.

Asla Durmayan Yayın

7/24 kesintisiz olarak yayın yapan Show Radyo, gece ve gündüz her saate yayın yapmaktadır. Geceye ve gündüze özel olarak planlanan yayın akışı ile modunuzu yükseltecek ve daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Show Radyo canlı yayın içeriği olarak Nihat’la Muhabbet, Aslıhan’lı Dakikalar, Zekirdek, Matrax, Nihat’la Sivrisinek ve Yonca’nın Mikrofonu gibi farklı programlar barındırmaktadır. Hafta sonuna özel programlar ise Cumartesi Keyfi, İlk 20, Başıboş Saatler ve Show parti gibi programlardır. Show Radyo, tüm bu özel programlarının yanında her hafta en az bir ünlü konuk ağırlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön