Canlı Radyo Dinle

RADYO TURKUVAZ

Radyo Turkuvaz
  1. RADYO TURKUVAZ Türkçe / Karma
10/10

19 Mayıs 2009 tarihinde Turkuvaz Radyolar’ın ilk radyosu olarak yayın hayatına başlayan Radyo Turkuvaz her geçen gün kendisini geliştirerek dinleyici kitlesini büyütmeyi başarmıştır. Türkçe Pop ağırlıklı olarak müzik yayınları yapan radyo istasyonu farklı türden müziklere de yer vermektedir.

“Radyonun Dijital Hali” sloganıyla yola çıkan Radyo Turkuvaz, dinleyicilerini sadece bir müzik türüyle bağımlı kılmamak için her türden müziğe yayınlarında yer vermektedir. Sunucuların özel olarak seçtiği pop, rock, r&b, Türk sanat müziği ve arabesk müzikler gün içerisinde farklı modlara girmenizi sağlayacak ve canınız sıkılmadan eşsiz müziğin tadını çıkarmanızı sağlayacaktır.

Radyo dinleyicilerinin severek takip ettiği pop müzik türü konusunda özellikle ayrı bir özen gösteren şirket Radyo Turkuvaz dinlemek isteyen kişilere 93.5 FM frekansında kesintisiz olarak hizmet veriyor.

Müzik Keyfini Kesintisiz Olarak Hissedin

Müzik keyfinize ara vermek istemezsiniz değil mi? Kesintisiz olarak 7/24 yayın yapan Radyo Turkuvaz, müzik keyfinize asla ara vermenize neden olmaz. Yayınları günün her saatinde devam edem radyo istasyonunun gece için farklı gündüz için farklı programları bulunmaktadır. Gece çalışırken uykunuzu kaçıracak ve enerji dolu olmanızı sağlayacak müzikler çalışanlar tarafından özenle seçilmektedir.

Radyo Turkuvz canlı yayın içeriği olarak Türkçe pop ağırlıklı şarkılar tercih etmektedir. Türkçe Pop, gün içerisinde daha enerjik ve canlı hissetmenizi sağlayan bir müzik türüdür. Çalışırken daha zinde ve uyanık olmanızı sağlar.

Geniş Yayıncı Kadrosu

Yayıncı kadrosu son derece geniş olan Radyo Turkuvaz, hafta içi ve hafta sonu farklı konseptlerde yayınlar yapmaktadır. Hafta içi Gönül Dostu Füsun, Utku’yla İstekler, Pelin Başalma ile Akılda Kalanlar, Hopdedik Ayhan Show, Turkuvaz Şarkılar ve Arzu Kaya ile Gün Aydın programları yapılmaktadır. Hafta sonu ise Müziğin Rengi, Hayatın Ritmi ve Turkuvaz Nostalji programları yayınlanmaktadır.

Radyo Turkuvaz canlı dinlemek daha zinde ve enerjik hissetmenizi sağlayacak ve yorgunluğunuzu alacaktır çünkü müzik ruhun gıdasıdır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön