Canlı Radyo Dinle

RADYO TATLISES

RADYO TATLISES
10/10

Türkiye’nin güncel müziğine erişmek isteyenlerin adresi Radyo Tatlıses birkaç yıllık aradan sonra geri döndü. Özellikle 2000’li yıllarda milyonlarca kişinin dinlediği bir radyo kanalı olan Tatlıses’i sizlerle buluşturuyoruz. İbrahim Tatlıses’in girişimi sayesinde yeniden hayat bulan radyo Türkçe müziğin uğrak duraklarından biri olmaya yine aday.

Fantezi müzik başta olmak üzere diğer pek çok tarzı kucaklayan bu radyo kanalı sayesinde gün içerisinde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte radyo frekansı aramaya bir son vererek radyo istasyonlarına tek tıkla erişebilirsiniz. Radyo Tatlıses dinlemek için yapmanız gereken tek şey oynatma butonuna basmak.

Radyo Tatlıses ile Kaliteli Müziğe Erişin!

“Türkiye’nin En Tatlı Radyosu” sloganıyla yayın hayatına başlamış olan bu radyo istasyonu faaliyetlerine 1994 yılında başlamıştır. 2005 senesinde el değiştiren radyo, tarihler 2013’ü gösterdiği vakit isim değiştirmiş ve bundan birkaç sene sonra ise kapanmıştır. Kendine ait bir kitlesi bulunan bu radyo istasyonu 2020’nin Şubat ayı itibarıyla yeniden yayın hayatına başlamıştır. Radyo Tatlıses canlı yayın yapan bir istasyon olarak bilinir.

Herkes Radyo Tatlıses’te!

Günümüzde müzik icra eden ve belli bir popülariteye sahip olan pek çok sanatçının eserlerini bu radyoda duymanız mümkündür. En hit şarkılar, listelerde öne çıkan sanatçılar, piyasaya yeni girmiş ve gelecek vaat eden genç isimlerin hepsi burada. Radyo Tatlıses canlı dinle seçeneğini değerlendirerek bu sanatçıların son eserlerine vakıf olabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak herkesin gönlünde taht kurmuş ve dillere pelesenk olan şarkıları da bu istasyonda bulmanız gayet mümkündür. Evde, işyerinde ve trafikte geçirdiğiniz saatler artık daha keyifli olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön