Canlı Radyo Dinle

RADYO SEYMEN

10/10

Radyo Seymen geleneksel müziğimizi, yöresel ezgilerimizi çalıp söylemeye devam eder. Geçmişin müzik kültürünü, adetlerini ve törelerini yeni kuşaklara aktarmayı kendine vazife edinmiştir. Bilhassa Ankara ve civarındaki halk türkülerini gece gündüz çalarak mili bir bilinç uyandırmaya çalışmaktadır.

Dinlerken yerinizde duramayacağınız hareketli parçalar, yöresel oyunlara ait şarkılar ve çok daha fazlası Radyo Seymen’in üstün ses kalitesi ile sizlere geliyor. Evde, sokakta, caddede, okulda, işte, parkta kısacası siz neredeyseniz memleket kokan şarkılarımız orada.

Çeşitli Oyun Havaları Sizlerle

Radyo Seymen dinlemek, oyun havalarıyla coşmak demektir. Anadolu’nun enerjisini, toprağının kokusunu, insanının çalışkanlığını hissetmektir. İstanbul’un Pendik ilçesinde kurulan Radyo Seymen, 2010 yılından beri halkımızı neşelendirmeye ve oynatmaya devam etmektedir.

‘’Türkiye’yi Oynatan Radyo’’ sloganıyla geniş kitlelere ulaşmayı başarmış olan Radyo Seymen, İç Anadolu Bölgesi’nin harika şarkılarına yer verir. Türkülerin muhteşem atmosferi içerisinde duygulanmamak, heyecana kapılmamak elde değil.

Ülkemizde oyun havası formatına sahip çok az kanaldan biridir. Radyo Seymen canlı yayın imkanıyla arabada giderken, işten dönerken, tatile çıkarken her zaman yanınızda. Sizleri neşelendirmeyi, mutlu etmeyi ve içinizi ferahlatmayı amaç edinmiştir.

7 Gün 24 Saat Yayında

Türkiye’nin en çok eğlendiren radyo kanallarından biri olan Radyo Seymen, tüm hafta sizlere hizmet veriyor. Radyo Seymen canlı dinlemek için radyonuzun frekansınız ayarlamanız gerekir. İller bazında radyo frekansları web sitesinden ve sosyal medya kanallarından sizlere duyurulur.

Ayrıca facebook ve instagram gibi sosyal medya kanallarını kullanarak Radyo Seymen hakkında daha detaylı bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz. Radyonun resmi internet sayfasını açarak da renkli, eğlenceli ve muhteşem Ankara havalarına anında ulaşabilirsiniz. Böylece moraliniz hep yüksek, keyfiniz hep yerinde olur. 7/ 24 Radyo Seymen’in keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön