Canlı Radyo Dinle

RADYO FENOMEN

Radyo Fenomen
10/10

12 Eylül 2007 tarihinde Cem Hakko ve Olivier Mauxion tarafından İstanbul merkezli olarak kurulan ve yayın hayatına 100.4 frekansında başlayan Radyo Fenomen, kısa süre içerisinde radyo dinleyicilerinin en sevdiği radyo kuruluşları arasına girmeyi başardı ve Bursa, Ankara, Antalya, Balikesir, Bodrum, Eskişehir, İzmir, Kayseri, Konya ve Marmariste’de yayın yapmaya başladı.

“Her Saat Kesintisiz 10 Hit” sloganıyla ülkemizin en çok dinlenilen parçalarını tüm müzik severler ile buluşturan Radyo Fenomen, hem radyo frekansları üzerinden hem de internet üzerinden kesintisiz olarak yayın yapmaya devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen radyo şirketlerinden bir tanesi olmayı başaran kuruluş, Radyo Fenomen canlı dinle bölümünde internet sitemizde de yayın yapıyor.

En Fazla Hit Yapan Parçalar

Kesintisiz yayınları sırasında hit yapmayı başarmış ve popülerliği yüksek olan parçaları sık sık yayınlayan Radyo Fenomen, Türkiye’nin en çok dinlenilen yabancı müzik radyosu iddiasıyla tüm müzik severlerin yabancı müzik ihtiyacını karşılıyor.

Özellikle hit yapmayı başarmış ve her dönem çok sevilen Avrupa müziklerini yayınlayan Radyo Fenomen, müzik zevkini doruklarda yaşamanızı sağlıyor. Yabancı müzik dinlemek isteyen müzikseverler sırf bu yüzden özellikle Radyo Fenomen dinlemek istiyor.

Detaylı Gün İçi Programlar

Düzenli ve detaycı bir yayın politikasıyla müzik hizmeti veren Radyo Fenomen, her hafta sonu ve hafta içi sabit bir müzik programı bulunduruyor. Radyo Fenomen; hafta içi  Gün Başlıyor, Fenomen Hit Müzik, Akşam Planı, Evde Maksimum Party ve Maksimum Hit Müzik programları ve hafta sonları da Fenomen 2010’lar, Hafta Sonu Keyfi, Fenomen Hit Müzik, Maksimum Hafta Sonu, Fenomen Yaz Partisi, Fenomen Clubbin’ ve Maksimum Hit Müzik gibi programlar ile dinleyicilere mükemmel müzik deneyimi yaşatıyor.

Radyo Fenomen canlı yayın her an erişebileceğiniz şekilde internet sitemizde de yayın yapmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön