Canlı Radyo Dinle

POWER FM

Power Fm
10/10

1992 yılında kurulan ve Power Group Meda Center bünyesinde yayın hayatına başlayan Power FM yeni nesil yabancı müziklerle dikkat çekmeyi başarmış ve her daim radyo severlerin listesinde ilk sıralarda yer almayı başarmış bir radyodur. Kaliteli, hit yapmış ve dinleyici sayısı yüksek olan yabancı müzikleri yüksek kalitede yayınlayan Power FM, özellikle yabancı müzik severlerin en çok tercih ettiği radyo kuruluşu olmayı başarmıştır.

Power FM dinlemek ise teknoloji yaygınlaşması ve gelişmesiyle son derece kolay bir hal almıştır. İnternet bağlantısına sahip olduğunuz her yerden internet sitemize erişebilir ve mükemmel müziğin keyfini kesintisiz bir şekilde çıkarabilirsiniz.

En Sevilen Yabancı Müzikler

Türk insanının en sevdiği yabancı müzisyenlerin parçalarını yayınlayan Power FM, yabancı müziklerin yanında düzenli olarak düzenlediği etkinliklerle de dikkat çekmeye devam etmektedir. Bay J Show, Cenk & Erdem Morning, Happy Hour Sunday Mix, Dj Funky ‘C’ Clup Check, Dj Babis Sunday Session, Sister Blis In Session ve Doğuş Çabakçor Friday Mix Before Midnight gibi birbirinden farklı ve canlı konseptlere sahip programlar internet sitemizde Power FM canlı dinlemek isteyen kullanıcılarımızla buluşuyor.

7/24 Kesintisiz Yayın Hizmeti

20 yılı aşkın süredir yayın tecrübesine sahip olan Power FM, gece ve gündüz demeden kesintisiz olarak yayın yapmaktadır. Power FM, vardiyalı çalışma sistemine sahip olan çalışanlara, gece uykusu tutmayan gençlere ve diğer insanlara kaliteli ve çok sevilen yabancı müzikleri en hızlı ve kesintisiz biçimde sunmaktadır.

İnternet sitemizde yer alan Power FM canlı yayın bölümünden Power FM editörlerinin düzenlediği birbirinden hareketli ve eğlenceli programları dinleyebilir, kötü geçen gününüze en sevdiğiniz yabancı müziklerle güzel bir ara verebilirsiniz. Power FM, en iyi en yeni müzik!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön