Canlı Radyo Dinle

PARK FM

Park FM
  1. PARK FM Türkçe / THM
10/10

Ankara merkezli bir radyo istasyonu olan Park FM genellikle yerel müziklerin yayın akışına alındığı bir istasyon olarak bilinmektedir. Arabesk, fantezi ve oyun havası ağırlıklı bir çalma listesine sahip olan bu radyo 2007 yılından beri yayın yapmaktadır. Kendine ait bir kitleye sahip olan radyo sosyal medya sayesinde kurduğu kitlesi sayesinde adından sıklıkla söz ettirmektedir.

İnternetin getirdiği erişim kolaylığı sayesinde artık herkes tarafından dinlenebilen bu radyoya erişmek için artık geleneksel radyolara yada mobil cihaz uygulamalarına gerek yoktur. İnternete erişimi bulunan bir bilgisayar aracılığıyla bu radyoyu dinlemek mümkündür. Yayın kalitesine herhangi bir kayıp olmadan bu radyonun yayınlarını takip edebilirsiniz. Park FM dinlemek için yapmanız gereken tek şey oynatma tuşuna basmak.

Üstatlara Yer Veren Park FM

Arabeskin ve fantezi müziğinin en önemli sanatçılarını bünyesinde barındırır. Bu üstatların vermiş olduğu ve çoğu kişinin hayatında bir öneme sahip bu eserleri dinleyerek siz de geçmişi anabilirsiniz. Yeni yeteneklere de yayın akışında yer veren bu istasyon sayesinde bu toprakların yetiştirdiği genç sanatçıları da tanıyabilirsiniz.

“Herkesin Park Ettiği Frekans” mottosuyla yayın hayatına başlayan ve hala bu söylem çerçevesinde bir yayın kalitesi belirleyen bu radyoyla birlikte gününüzü daha eğlenceli hale getirmeniz mümkündür. İnternet bağlantısı bulunan bir cihazla açtığınız radyonuz fonda çalarken evdeki işlerinizi yapabilir yada araba kullanabilirsiniz. Park FM canlı dinle seçeneği herkes için mevcuttur.

Pek Çok Şehirde Meşhur Olan Park FM

Çıktığı zamanlar yerel bir istasyon olan Park FM’in günümüzde pek çok şehre yayılmış geniş bir kitlesi vardır. Ankara, Eskişehir, Nevşehir, İzmir, Aksaray ve Sivas gibi illerde sık sık dinlenen bu radyonun kitlesi giderek büyümektedir. Park FM canlı yayın özelliği bulunan bir istasyondur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön