Canlı Radyo Dinle

LİG RADYO

LİG RADYO
  1. LİG RADYO Türkçe / Haber
10/10

2005 yılından beri yayın yapan ve geniş bir dinleyici kitlesine sahip olmayı başarmış Lig Radio, futbola ve spora dair ne varsa sizlerle paylaşıyor. Çeşitli programlara alanında uzman insanları konuk alan Lig Radio, özellikle futbolseverler tarafından ilgiyle takip ediliyor.

‘’Bol bol spor, bol bol müzik’’ sloganına sahip Lig Radio, takipçilerini sporun ve müziğin güzelliğiyle mest ediyor. Ahlaklı spor anlayışını benimsemiş Lig Radio, konukları ve yorumcuları ile bu felsefeyi takipçilerine de aşılamaya çalışıyor.

Müzikle Futbolun Tek Adresi

Lig Radio, sporu sanatla sentezleyerek dinleyenlerine büyük bir şölen sunuyor. Maç özetleri, yorumları, tahminleri, vb. her türlü futbol muhabbeti Lig Radio’da. Lig Radio dinle, futboldan ve müzikten geri kalma.

Lig Radio canlı yayın seçeneği web üzerinden de takipçilere sunulmaktadır. Dijitalleşen dünyada artık radyo yayınları da web sayfası üzerinden dinleyicilerle paylaşılmaktadır. Google Play Store’a ve App Store’a tıklayarak Lig Radio’yu mobil telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz. Buralardan da kolay bir şekilde bağlantı imkanı sağlayabilirsiniz.

Spor tutkunları için bulunmaz bir kaynak olan Lig Radio, evrensel spor anlayışını herkese yaymaya özen gösterir. Bu kanalın takipçileri futbolu ve sporu müzikle beraber severek takip ederler.

Bomba Programlar

Lig Radio’nun web sitesi üzerinden yayın akışını kontrol edebilir, sevdiğiniz programı saatinde açıp dinleyebilirsiniz. Evde veya dışarıda nerede olursanız olun Lig Radio ve fırsatlarını asla kaçırmayın. Dinleyici kitlesi her geçen gün daha da genişleyen show ve sohbet programları ile spora olan bakış açınızı geliştireceksiniz.

Lig Radio canlı dinle için uygulamayı veya web sitesini açabilirsiniz. Her yaşa ve her cinsiyete hitap eden, kaliteli programlar sizleri bekliyor. Sadece futbol değil basketbol, atletizm, koşu, yarış gibi birçok spor dalına ait en güncel haberleri bu kanal üzerinden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön