Canlı Radyo Dinle

KARADENİZ FM

  1. KARADENİZ FM Türkçe / Karma
10/10

Yöresel müzik severlerin en çok tercih ettiği radyo kanallarından biri olan Karadeniz FM yayınlarını

internet sitemiz üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz. Karadeniz kültürünü yaşamaya ve yaşatmaya devam eden Karadeniz FM’i dilediğiniz yerden, istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk Karadeniz radyosu olma özelliği ile yıllardır dinleyicisine yöresel ve karma müziklerden esintiler sunan Karadeniz FM’de yeni çıkan sanatçıları ve şarkılarını keyifle takip edebilirsiniz.

Karadeniz FM’le Kesintisiz Müzik Keyfi!

Karadeniz FM dinlemek istediğiniz zaman frekanslara bağlı kalmadan dilediğiniz yerden radyomuzu takip edebilirsiniz. Karadeniz’den esintilerin yanısıra Türk halk müziği, Türk sanat müziği, pop ve arabesk müzik türlerini de radyo kanalında dinleyebileceksiniz!

1994’te ilk kurulduğu günden bu yana Karadeniz FM, Karadeniz kültürünü dinleyicilerine yaşatmaya devam ediyor. Reyting ölçümlerinde yıllar boyunca başarısıyla ilk 10 içerisinde yer edinmiş olan Karadeniz FM, dinleyicilerine gün boyu müzik keyfi sunuyor.

Radyo kanalı, dinleyicilerine yöresel müziklerin keyfini yaşatmanın yanında oluşturduğu müzik listeleri ile en çok dinlenen frekanslar arasında yerini alıyor. Her yaştan kesime hitap eden Karadeniz FM’de nostaljiyi hissedebileceğiniz gibi güncel eserleri de takip edebilirsiniz.

Karadeniz FM canlı yayın seçeneğini görebileceğiniz internet sitemizden radyo kanalımıza bağlanabilirsiniz. Karadeniz müziklerinin hafızlaramızda yer etmiş parçalarının yanısıra yeni çıkan farklı türlerden eserleri de Karadeniz FM’de bulabilirsiniz.

Karadeniz FM’de Her Türlü Müziği Bulacaksınız!

Karadeniz ve karma müzik kategorisinde başarıyla yayınlarını sürdüren Karadeniz FM geniş kitlelere sesini duyurmayı başarıyor. Karadeniz FM, dinleyicileri için geçmişten esintiler taşıyan Karadeniz müzikleri, yeni nesil Karadeniz müziği ve karma müzik türlerini bir araya getiriyor. Karadeniz FM canlı dinle seçeneği internet sitemizde bulunuyor. Siz de Karadeniz müziği başta olmak üzere her türlü müziğe doymak isteyenlerdensiniz radyo yayınlarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön