Canlı Radyo Dinle

KAFA RADYO

  1. KAFA RADYO Türkçe / Pop
10/10

İstanbul merkezli olarak kurulan ve 98.6 frekansında yayın hayatına devam eden Kafa Radyo “Herkesin Adresi” sloganıyla herkes tarafından dinlenilen bir radyo frekansı olmayı hedeflemektedir. 98.6 frekansından erişim sağlanabilen radyoya aynı zamanda internet sitesinden de erişim sağlanabilmektedir. Geniş yayıncı kadrosuyla dikkat çeken Kafa Radyo, hafta içi ve hafta sonu için farklı konseptlerde programlar bulunduruyor.

Kafa Radyo dinlemek isteyen kişiler sadece radyoyu değil aynı zamanda cep telefonu, akıllı TV, tablet, bilgisayar ve hatta kimi akıllı saatleri bile kullanarak radyoya erişim sağlayabiliyor. Gönülleri fethetmeyi başaran radyo, 2019 yılında kurulmuş olmasına rağmen uzman ekibi sayesinde en çok dinlenilen radyo şirketlerinden bir tanesi olmayı başarmıştır.

Geniş Yayıncı Kadrosu

Kafa Radyo canlı yayın içeriği olarak farklı konseptlerde programlar kullanmaktadır. Bu programları radyoculuk konusunda uzman olmuş ve halk tarafından çok sevilen isimler yapmaktadır. Nihat Sırdar, Zeki Kayahan Çoşkun, Candaş Tolga Işık, Güçlü Mete, İlber Ortaylı, Bedia Ceylan Güzelce, Ceyhun Yılmaz, Ceyda Düvenci, Pınar İnanç Akar, Sinan Tuzcu, Sunay Akın, Oğuz Otay, Rauf Gerz, Ayça Derin Karabulut, Cenker Bayrak, Eren Demir ve Tanzer Gümüş gibi geniş bir yayıncı kadrosuna sahip olan Kafa Radyo İlber Ortaylı ve Sunay Akın gibi değerli akademisyenlerle de çalışmaktadır.

7/24 Kesintisiz Yayın

Yayınlarına dur durak bilmeden devam eden Kafa Radyo, eğlenceli ve bilgilendirici yayın içeriğini gece ve gündüz programlanmış bir şekilde sunmaktadır. Yayın içeriği geceye ve gündüze özel olarak hafta içi ve hafta sonu için farklı şekillerde dizayn edilmiştir.

Her saate dinleyebileceğiniz Kafa Radyo, gecenin en derin saatlerinde bile asla yayınlarına ara vermemektedir. Kafa Radyo canlı dinle seçeneği ile yayınları mobil cihazlardan da takip etmek çok kolay hale gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön