Canlı Radyo Dinle

JOY TÜRK

JOY Türk
  1. JOY TÜRK Türkçe / Slow
10/10

Ülkemizin slow müzik alanında ilk yayın yapan radyosu olma unvanına sahip JoyTürk, çeşitli müzik programlarıyla sevenlerinin kalbinde taht kurmayı başarmıştır. Türkçe slow müzik zevkini 7’den 70’e aşılamayı başaran bir radyodur.

Arabada seyahat ederken, tatildeyken, iş dönüşü servisteyken, okuldan gelirken bizlerin yanında hep JoyTürk vardır. İnsanın yüreğine işleyen parçaları JoyTürk’ün radyo yayın kalitesiyle dinleriz. Hayatımızdaki boşlukları o güzel nağmelerle doldurmaya çalışırız.

Her Zevke Hitap Eden Eşsiz Parçalar

Makam, türkü, rock, jazz ve daha birçok harika şarkıyı yalnızlığınızla paylaşabilirsiniz. İstek parçada bulunarak sizin için çok özel bir şarkıyı tüm Türkiye ile paylaşabilirsiniz. JoyTürk dinlemek, sadece radyodan belirli şarkıları dinlemek değil aynı zamanda bir iletişim kurmak demektir. Tüm dinleyenler radyoyla ve birbirleriyle iletişim kurarlar.

Birbirinden usta DJ’lerin en hit parçaları, unutulmaz sanatçıların nostaljik şarkıları ve günümüzün pop sanatçılarının müzikleri süper ses kalitesinde sizler için hazırlanıyor. Sabah erken saatte yayına başlayan JoyTürk canlı yayın, tüm gün devam eder. Böylece arabada, vapurda, minibüste kısaca hayatın neresinde olursanız olun sizlerle beraberdir.

JoyTürk’ü rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerden biri de çocukluğumuzun, gençliğimizin geçtiği zamanları sevgiyle anmasıdır. ‘’Annemin Plakları’’ programı düne ait hangi parçalar varsa onları usul usul çalar. Bizler o şarkıları dinlerken kendimizi kaptırırız. Üstelik yeni nesil bile eski parçalardan büyük bir haz almaktadır.

En Unutulmaz Şarkılar

Müzik çeşitliliği, küçük veya büyük herkese hitap etmesi, usta show programcıları ile ülkemizin her yerinde mükemmel bir şekilde çeker. Ülkemizin her köşesine, her noktasına ulaşır.

JoyTürk canlı dinlemek için sadece radyo sahibi olmanız gerekmez. Telefonlardaki ve tabletlerdeki radyolardan da kolaylıkla bağlanabilir, sürpriz sanatçıları ve değerli parçaları istediğiniz her zaman güçlü ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön