Canlı Radyo Dinle

JOY FM

JOY FM
  1. JOY FM Yabancı / Slow
10/10

Birbirinden sevilen şarkıları sizlerle buluşturmak için sitemizde yerini alan Joy FM, merkezi İstanbul’da olan bir radyo kanalıdır. Yayın hayatına 1993 yılında başlayan bu radyo kanalının frekansı 100.6’dır. Kurulduğu ilk dönemde Uzan Holding’e bağlı olarak çalışan bu kanal, sonrasında Star Medya Grubu’na bağlanmıştır.

Uzun süre Star Medya Grubu adı altında çalışan bu medya kuruluşu, TMSF’nin holding şirketlerine el koyması ile devlet tarafından yönetilmeye başlanmıştır. 2006 yılının Eylül ayında yapılan açık  arttırmada  4 milyon dolara satılmak istenmiştir. 1993 yılından günümüze getirdiği tecrübe ile dinleyicilerinin ihtiyaç duyduğu kaliteli müzik gereksinimini karşılayan bu kanal, en sevilen slow müzik çeşitlerini sizlerle buluşturmaktadır.

Türkiye’de Bir İlk

Kanal, Türkiye’de yabancı slow müzik dinleme keyfi yaşatan ilk radyo kanalı olma özelliğine sahiptir. İstanbul’dan 1993 yılından bu yana yayın yapan bu kanal, Ankara ve İzmir’den de karasal yayın kanallarından dinlenebilmektedir. Kendi dalında zirvede bulunan ve uzun süre Zirve denilmesi beklenmeyen bu kanal ile sizde slow müzik dinlemenin keyfini yaşayabilirsiniz. Joy FM canlı dinle seçeneği sayesinde kanal’n frekans yayını ile eş zamanlı olarak müziklerini dinleme şansı elde edebilirsiniz. Yabancı müzik bölümünde canlı yayına devam ettiren Joy FM, size kusursuz bir müzik zevki yaşatacaktır.

Tecrübeli yayın hayatı ile müzik hakkında her şey

Sitemizdeki Joy FM  dinle seçeneği sayesinde canlı olarak tüm programlarını takip edebileceğiniz kanal, müzik hakkında yaptığı söyleşiler ve günün belirli saatlerindeki programları sayesinde dinleyicilerine keyifli bir müzik deneyimi sunmaktadır. Joy FM canlı yayınları ile müzisyenlerle yapılan söyleşilere şahit olabilirsiniz. Aynı zamanda yabancı müzik hakkındaki bilgilerinizi genişletebilirsiniz.Joy FM canlı yayınları ve 24 saat yayın yapan anlayışı ile kusursuz müzik deneyimini siz de yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön