Canlı Radyo Dinle

ALEM FM

  1. ALEM FM Türkçe / Pop
10/10

Alem Fm

89.2 frekansında yayın yapan Alem Fm, 13 Ocak 1994 tarihinde tüm Marmara genelinde yayın yapabilecek şekilde kurulmuştur. İl başta Marmara merkezli kurulan şirket, tüm Türkiye’ye yayın yapabilecek kapasiteye gelmiştir. Şirket 50’den fazla ana merkeze sahiptir ve bu merkezler ülkenin dört bir yanına dağılmış vaziyettedir.

“Cüme Alem Burada” sloganıyla yayın yapan Alem Fm, eğlenceli ve sempatik bir yayın politikası izlemektedir. Alem Fm dinlemek için canlı yayınlara hem radyolardan hem de internet bağlantısının sağlanabildiği her türlü cihazdan erişim sağlanabilmektedir. Üstelik internet bağlantısının mümkün olduğu telefon ve tablet gibi mobil cihazlardan da mobil dinle özelliği sayesinde Alem Fm kesintisiz olarak dinlenebilmektedir.

20 Yılı Aşkın Yayın Tecrübesi

20 yılı aşkın süredir aktif olarak radyo yayını yapan şirket hafta içi her gün her saat başı haber, spor, borsa, hava ve yol durumuna ilişkin yorumlar yapmaktadır. Alanında yetkin sunucuların yaptığı bu yorumlar gündem hakkında ihtiyacınız olan bilgiye en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır.

Alem Fm canlı yayın akışı olarak hafta içi ve hafta sonu için farklı yayın politikaları izlemektedir. Hafta için her gün yayınlanan programlar genellikle Kafa Açan Uzman, Alem’in En İyileri, Serdar Trafikte, İzlenecek Bi’şey Değil, Serdar Yayında, Serbest Frekans ve Alemin’in Eskimeyen Slowları olmaktadır. Hafta sonu ise Haftanın İlk 20’si, Alem Mix, Efem Bandı ve Eski Defterler gibi programlar yer almaktadır.

Dur Durak Bilmeyen Yayınlar

7/24 canlı yayın hizmeti veren Alem Fm, gece veya gündüz demeden kesintisiz olarak yayın yapmaktadır. Özellikle Türkçe dilinde parçalara yer vermektedir.

Yayın kalitesinden ödün vermeyen şirket, Alem Fm canlı dinlemek isteyen dinleyicileri için radyoculuğun en iyileriyle çalışmaktadır ve yayınlarına asla ara vermemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön